Çözümlerimiz

project
ACİL DURUMLARDA ANLIK KONUM TESPİT SİSTEMİ

Yangın, sel, deprem, heyelan vb. yaşanabilecek acil durumlarda, tesis içinde çalışmakta olan personellerin ve söndürme, kurtarma, koruma, ilkyardım ekiplerinin tesis içerisindeki; yaşam durumu / acil durum toplanma alanlarındaki yoklama bilgileri / konum bilgilerinin tespit edilmesini sağlamaktadır.

project
TEMASSIZ GEÇİŞ

Personellerin işletmede geçirdikleri zamanın tamamının ölçümünün yapıldığı çözümdür. Personel Verimlilik analizi ile işletmelere fayda sağlamaktadır. Yeni nesil PDKS IOT çözümüdür.

project
DİJİTAL APRON

Havalimanları için geliştirilmiştir. Apron’da bulunan bütün ekipmanları verilerinin toplandığı, harita üzerinden anlık konum takibinin yapıldığı IOT çözümüdür.

project
AKILLI ŞANTİYE

Şantiye çalışanlarının kablosuz ortamda zone bazlı takibinin yapıldığı iş güvenliği ve iş verimliliği IOT çözümüdür. Aynı ortamda bulunan iş makinalarının da takibi yapılabilmektedir.

project
AKILLI LİMAN

Limanda bulunan operatör, puantör ve taşıma araçlarının online izlendiği ve verimlilik analizlerinin yapıldığı IOT çözümüdür. Aynı ortamda bulunan iş makinalarının da takibi yapılabilmektedir.

project
DOLAP TAKİP

Parakende sektöründe kullanılan soğutucu dolapların anlık takibinin (konum, sıcaklık, nem, kapı açılış) yapıldığı IOT çözümüdür.

project
SOĞUK ZİNCİR TAKİP

Son dönemde yaygınlaşan eve teslimat sektörüne Sıcaklık takibi yapılmasını sağlayan IOT çözümüdür. Kuryenin taşıdığı sıcak/soğuk ürünün Sıcaklık’sının ve istenirse NEM’inin anlık olarak takip edildiği çözümdür.

project
SERVİS ARAÇLARI TAKİP

Servis araçlarının anlık lokasyon ve hız bilgisi takibi, aracı kullanan kişilerin araç içinde yoklamalarının alınabilmesi, doğru root planlama, araçları yalnızca yetkili kişilerin kullanabilmesi ve kapasite planlamasının yapıldığı IOT çözümüdür.

project
AR-GE OFİSİ

Ar-Ge personelinin işletme içerisindeki Ar-Ge alanında mevcut ofis yapsıcaklıknda fiziksel değişiklik gerektirmeden burada geçirdiği sürenin ve giriş-çıkış saatlerinin otomatik olarak alınabildiği, raporlanabildiği IOT çözümüdür.

project
KONUŞAN FABRİKA

Üretim sahasında çalışan personelin verimliliğinin artırılmasını, üretim yapan makinalardan toplanan veriler ile arıza tespitinin önceden fark edilmesini, üretilen ürünlerin istasyon bazında takibini, üretim maliyetlerinde personel ve enerji giderlerinin anlık ve gerçek zamanlı hesaplanmasını sağlayan IOT çözümüdür.

Güncel haberleri kaçırmayın